E-mail: petrjustin@volny.czTelefon: 732 252 044

Obkladový materiál

Výroba umělého obkladového kamene
a jiných betonových výrobků

Obkladový materiál

Obkladový materiál pro venkovní prostředí

Venkovní obklady se stávají velice oblíbeným izolačním a dekoračním materiálem jak pro svou snadnou údržbu, tak i pro možnost různých provedení podle potřeb zákazníka.

Obklad je vyrobený z vibrolitého betonu, který je probarvený práškovými pigmenty. Umělý kámen lze použít na obklad fasád, dlažbu, chodníky, plotové stříšky, hlavice, sloupky apod. Barevný vzhled je samozřejmě možné změnit podle představy zákazníka.

Naše venkovní obklady z umělého kamene kombinují dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu a minimálními náklady na cenu pořízení. Výhodou venkovních obkladů je i jednoduchá montáž.

Obkladový materiál pro vnitřní prostředí

Vnitřní sádrové obklady jsou ideálním řešením pro komerční, veřejné i soukromé prostory. Sádrové obklady představují rychlé a elegantní řešení pro obklady stěn, stropů, schodišť, podlahy apod.

Obklad je vyrobený ze sádry, která je probarvená práškovými pigmenty. Výhodou těchto obkladů je jejich nižší hmotnost a snadno se opracovávají. Barevný vzhled je možné změnit podle představy zákazníka.

Za dobu prodeje zaujaly naše sádrové obklady velké množství zákazníků, kteří ocenily velký výběr, rychlou a snadnou montáž a somozřejmě i dlouhou životnost.


webdesign Vytvoření webových stránek

Výroba umělého kamene a jiných betonových výrobků.
Adresa: Želenice u Mostu 108, 434 01 Most,